מותג מצלמות רכב המוביל בעולם

אודות DOD

די.או.די (DOD) הינו מותג טיוואני מוביל בעולם של מצלמות דרך לרכב. מותג DOD התחיל את דרכו בטיוואן ומהר מאד הגיע לשוק הבינלאומי כולו. הוא מיוצג רשמית ברוסיה, ארה”ב, קנדה, קוריאה, בולגריה, דובאי ועוד. ב-2013 הגיע המותג באופן רשמי לישראל ומיוצג ע”י נטתיק בשיתוף חברת ברקום. ל-DOD חוות דעת חיוביות בזכות בלאי נמוך, איכות צילום גבוהה ועמידות לטמפרטורות גבוהות ברכב, דברים שמקשים על מצלמות סיניות זולות להתחרות בה.

לזכות DOD ניתן לומר כי החברה לא נעצרת במקום, אלה עובדת באופן קבוע על דגמים חדשים ומשופרים של מצלמות לרכב. בכל שנה מוציאה החברה ליין דגמים חדש כדי להתחרות בשוק התיעוד ברכב ולהישאר החברה המובילה בתחום. הליין האחרון כולל דגמים עם זווית צילום של 145 מעלות, צמצם 1.6F וטכנולוגיית WDR לשיפור איכות הצילום בתנאי תאורה נמוכים.

בזכות שילוב בין חומרה איכותית מאוד ופונקציות מתקדמות, קל יותר להציג את תיעודי הווידיאו והתמונות של מצלמות חברת DOD לרשויות ולגורמים שמקבלים את ההחלטות לגבי אשמה או אחריות במקרים שתועדו בצורה מציאותית וברורה. רכישת מצלמה לרכב של DOD היא החלטה חכמה, מאחר וכך נהנה כל נהג מדגם שיכול לשרת אותו בהתאם לצרכיו המדויקים ובתנאי דרך וסביבה לא פשוטים בכל רגע של היממה.

01.

חיישן Sony Starvis

Sony Starvis היא טכנולוגיית חיישני תמונה שפותחה על ידי חברת Sony. היא נועדה לספק ביצועים באיכות גבוהה בתאורה נמוכה במצלמות דיגיטליות, מצלמות רכב ומצלמות אבטחה. חיישני Starvis משתמשים בשילוב של טכנולוגיית פיקסלים מוארת אחורית ורגישות משופרת לאינפרא אדום כדי להפיק תמונות ברורות ומפורטות, גם בתנאי תאורה מאתגרים.

02.

צמצם F/1.6

צמצם F/1.6 מתייחס לגודל הפתח בעדשת מצלמה המאפשרת כניסת אור בחיישן המצלמה. עדשה בעלת גודל צמצם גדול יותר, כמו F/1.6, מאפשרת ליותר אור להיכנס למצלמה, מה שיכול לגרום לתמונות בהירות וברורות יותר, במיוחד בתנאי תאורה חלשה.

03.

טכנולוגיית WDR

WDR מייצג Wide Dynamic Range, שהיא טכנולוגיה המשמשת בהדמיה דיגיטלית כדי ללכוד טווח גדול יותר של עוצמות אור בתוך תמונה אחת. זה מושג על ידי מיזוג חשיפות מרובות של אותה סצנה כדי לייצר תמונה סופית ששומרת על פרטים הן באזורים הבהירים והן הכהים ביותר.

04.

מנגנון 3DNR

3DNR, או 3D Noise Reduction, היא טכנולוגיה לעיבוד תמונה דיגיטלית להפחתת רעש וחפצים בתמונות ובסרטוני וידאו. הטכנולוגיה פועלת על ידי ניתוח התמונה או הסרטון לאיתור דפוסי רעש ולאחר מכן הסרתם תוך שמירה על הפרטים והקצוות הבסיסיים. היא יוצרת תמונה נקייה ומעודנת יותר, במיוחד בתנאי תאורה חלשים שבהם רעש יכול להיות נפוץ יותר.

כלי נגישות